Itálie, Neapolský záliv - pobytový zájezd s výlety s

termín: 6.7. - 15.7.2018     12.490,- Kč

            24.8. - 2.9.2018     11.590,- Kč

 

Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi aktraktivních míst jižní Itálie.  V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou páž , 2 bary, dětské hřiště, aj.

 

program:

  1. den: odjezd z Prahy v dopoledních hodinách
  2. den: Řím (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna, aj.
  3. den: Pobyt u moře
  4. den: Trajekt na ostrov Capri z Neapole nebo z městečka Sorrenta, které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možmost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí až na místě) Zastávka v městě NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.
  5. den: pobyt u moře. Fakultativně výlet
  6. den: POMPEJE (UNESCO) - unkátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv (bude-li zpřístupněn pro bus, nebude-li bude zařazeno jako náhradní program POZZUOLI).
  7. den: Klášter MONTECASSINO  - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. světové vály a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) - zámek,který má nádherné zahrady s fontánami přřipomínajícími Versailles.
  8. den: pobyt u moře
  9. den: ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve, chrám sv. Petra, Vatikánská muzea.
  10. den: příjezd do ČR.

 

Odjezdy též z Prahy a Hradce Králové

cena zahrnuje: dopravu lux.bus, průvodce, 7x ubytování v apartmánech nebo ve velkých vilách, které obsahují 3-4 dvoulůžkové pokoje, kuchyň, jídelnu, sociální zařízení, 7x snídani a 6x večeři

fakultativní příplatky: pojištění léč. výloh a storna zájezdu 330,- Kč / osoba, výlet 5.den 590,- Kč

 

Zájezd pořádá CK Mayer Crocus

 

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Votrok aktuality

15.7.2018

zavřená cestovní kancelář

Upozorňujeme klienty, že ve dnech 30.7. - 1.8.2018 bude cestovní kancelář zavřená. V případě potřeby volejte pana Hynka Součka +420 602 442 633. Děkujeme

zobrazit všechny aktuality

Platby

V naší CK je možno platit poukázkami SODEXO (flexi pass, dárkový pass, holiday pass), dále akceptujeme karty gallery beta či benefit plus. Platit je možné také přes platební terminál.

Doporučujeme

Prodej stavebních parcel obec Syrovátka (okres Hradec Králové) www.syrovatka.cz