Vyjádření CK k nynější situaci v Evropě

Vyjádření CK

Vážení klienti!

Jako cestovní kancelář jsme se rozhodli reagovat na situaci,která je v nynější době v celé Evropě a bohužel i u nás v ČR s souvislosti s onemocněním COVID-19. Vzhledem k tomu,že naše letní sezona do destinací Chorvatsko a Itálie začíná cca 29.5.2020 / za 2,5 měsíce/jsme nuceni jako všechny cestovní kanceláře v ČR v případě odstoupení od smlouvy ,prozatím uplatňovat stornovací podmínky dle Všeobecných smluvních pomínek,které jsou součástí cestovní smlouvy, V nynější době se jedná pouze o sazbu 15% z celkové ceny zájezdu,která je uplatňována 70 a více dnů před odjezdem.

Od dnešního dne,to je 12.3. 2020 upravujeme stornovací podmínky takto : sazba 15% z ceny zájezdu zůstává, pouze se mění počet dnů před termínem zájezdu a to na "10 DNŮ ".

Rádi bychom ,aby jste počkali, jak se situace bude nadále vyvíjet a doufáme,že to bude jenom k lepšímu.Myslíme ,že k 30.4.2020 bude situace jasnější a také optimističtějí.

Pokud by se situace nezlepšila a platil by zákaz vycestování do našich destinací budeme vracet 100% plateb.

Přejeme všem  našim klientům pevné zdraví a doufáme,že se letní sezona uskuteční bez komplikací.

Děkujeme za důvěru - Za CK VOTROK - Souček Hynek  

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Votrok aktuality

zobrazit všechny aktuality

Platby

V naší CK je možno platit poukázkami SODEXO (flexi pass, dárkový pass, holiday pass), dále akceptujeme karty Gallery beta či Benefit plus. Platit je možné také přes platební terminál.