Paříž - perla na Seině a Versailles s

termín:   16.5.-20.5.2018

              24.10.-28.10.2018

 

cena:   5.490,- Kč

 

Program:

  • 1. den: odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst přes Německo do Francie
  • 2.den: příjezd do Paříže -procházka po levém břehu Seiny od Pantheonu do Lucemburských zahrad s Lucemburským palácem, odtud k nejstarší univerzitě Sorbonne, kolem starých římských lázní až do latinské čtvrti s mnoha hospůdkami, tavernami, obchody se suvenýry. Na ostrově La Cité, se nadýcháme staré atmosféry kolem katedrály Notre Dame, podíváme se, kde kdysi žili francouzští králové a kde Louis XVI. a jeho žena Marie Antoinette přišli o svoji poslední důstojnost. Nejstarší funkční nemocnice a Radnice města Paříže - Hotel de Ville nás zase navrátí do reality a od nich se vydáme k Centre George Pompidou, jedné z nejkontroverznějších staveb Paříže. Pravý břeh Seiny nás povede až k Louvru a tady se můžeme vydat buď na jeho návštěvu, nebo půjdete obdivovat umělecká díla impresionistů do Musée d´Orsay. Na závěr dne nás čeká plavba po Seině, při které uvidíte nejznámější památky Paříže. Přejezd do hotelu - nocleh.
  • 3. den - po snídani odjezd do městečka Versailles, kde se nachází snad nejznámější zámek Francie. Kromě zámku je možné si prohlédnout úžasné francouzské zahrady se zpívajícími fontánami, projít se ke dvěma zámečkům - Malý a Velký Trianon a ještě se projít půvabnou vesničkou M. Antoinette. Poté přejedeme na La Defense - pařížskou čtvrť, kterou buď obdivujeme, nebo zatracujeme. Večer už patří Montmartru - uličky plné obchůdků, vináren, taveren, restaurací, hospůdek, ale také sladký bonbonek na vrcholu - kostel Sacré Coeur. Atmosféra, která se jinde nenajde - to jsou schody a park pod tímto kostelem. Možnost navečeřet se v jedné z restaurací. Na závěr - překvapení pro nás pro všechny. Poté návrat na hotel.
  • 4. den -  snídaně a odjezd do Paříže. Eiffelova věž - 129 let stará železná dáma nesmí chybět na programu, vyhlídky ze všech pater na Paříž jsou prostě úchvatné. Malá procházka z Trocadera a jeho paláce de Chaillot parkem k Eiffelce a dále přes Martova pole k Invalidovně. Přejdeme Most Alexandra III. a jsme na Champs Elysées. Určitě bude ještě čas na Tuillerijské parky a další památky. Večer možnost večeře v Latinské čtvrti. Večer odjezd do ČR.
  • 5.den - návrat v odpoledních hodinách

 

cena zahrnuje: doprava autobusem, klimatizace, alko i nealko nápoje, WC, 2x ubytování ve 2lůžkových pokojích se snídaní, průvodce, mapy

příplatky: místní poplatek - vjezd do Paříže 5EUR, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu 170,- Kč, 1lůžkový pokoj 1.170,- Kč

vstupné cca 60 - 70 EUR není zahrnuto v ceně zájezdu

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Votrok aktuality

8.2.2018

 I když časové slevy již skončily, i v měsíci únoru jsme si pro Vás připravily nějaké slevy na Vaši dovolenou

zobrazit všechny aktuality

Platby

V naší CK je možno platit i poukázkami SODEXO, nebo přes platební terminál.

Doporučujeme

Prodej stavebních parcel obec Syrovátka (okres Hradec Králové) www.syrovatka.cz