Řím, Neapolský záliv s

termín: 14.9. - 20.9.2018

cena: 7.990,- Kč

 

program zájezdu:

  1. den: Odjezd z Prahy, Hradce Králové  a Pardubic v ranních hodinách
  2. den: ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Coloseum, Forum Romanum, Pantheon, aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna.
  3. den: CAPRI - výlet na jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů Tyrhénského moře (Lodě se platí na místě) Zastávka v NEAPOLI (UNESCO) nebo v městečku SORRENTO - podle trajektu na Capri.
  4. den: POMPEJE (UNESCO) - velkolepý příklad starořímského města.  Výjezd na sopku VESUV - výstup měsíční krajou ke kráteru (bude -li zpřístupněn pro autobus). POZZUOLI - ostvulkanická činnost projevující se v solfatarách - výrony sopečných plynů, římský amfiteátr.
  5. den: Klášter MONTECASSINO - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2.sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledo okolí. HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem.
  6. den: ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - jeden z ministátečků a zároveň sídlo hlavy katolické církve. Jedinečný chrám sv. Petra s nádhernou výzdobou, Vatikánská uzea s proslavenou Sixtinskou kaplí.
  7. den: příjezd do ČR odpoledne

cena zahrnuje: doopravu busem, průvodce, 4x ubytování v 2llůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyněmi, sociálním zařízením, 4x snídani, 3x večeři (česká kuchyně)

fakultativní příplatek: pojištění léčebných výloh a storna 250, - Kč.

 

Zájezd pořádá CK MAYER CROCUS

 

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Votrok aktuality

23.4.2018

V týdnu od 21.5. - 25.5.2018 bude změněna pracovní doba

zobrazit všechny aktuality

Platby

V naší CK je možno platit i poukázkami SODEXO, nebo přes platební terminál.

Doporučujeme

Prodej stavebních parcel obec Syrovátka (okres Hradec Králové) www.syrovatka.cz