To nejhezčí ze Slovenska s

 

Vysoké, Nízké a Belianské Tatry

 

                              termín:     29.7. - 4.8.2018

cena:        8.850,- Kč / dospělá osoba

            8.550,- Kč / senior 55+

                 4.950,- Kč / dítě do 15ti let

 

Úchvatné hory, krásná příroda, čistý vzduch, fajn lidé a prima hotel - to vše nabízí pobyt v Tatranské Lomnici v retro hotelu Morava. I senioři si zde užijí hezkých vycházek a na ta nejvyšší místa je vyvezou moderní lanovky!

 

Program:

  • 1. den: odjezd v ranních hodinách. Cestou zastávka a prohlídka Demanovské jeskyně Svobody, která se pyšní nejbohatší krápníkovou výzdobou. Ubytování v hotelu a večeře.
  • 2. den: Nízké Tatry - 1. trasa - lanovkou na Chopok, Dereše, sedlo Polany, Jasná nebo lanovkou zpět. 2. trasa - bez lanovky - rozhledna Ostredok, Vrbické pleso, parkoviště. 3. trasa - lanovka Luková- Pod Orlou, Tri Vody, Vrbické pleso, parkoviště.
  • 3.den: Starý Smokovec - výjezd lanovkou na Hrebienok, Bilíkova chata, Obrovský vodopád - zde je možno túru ukončit a dojít do Tatranské Lomnice, chata Zamkovského, po magistrále na Skalnaté pleso a dále do Tatranské Lomnice přes Svišťovku nebo lanovku, možné jsou i delší túry dle vašeho výběru.
  • 4.den: Nízké Tatry - 1. trasa - vycházky, prohlídka Ledové jeskyně. 2. trasa - lanovkou na Chopok - Ďumbier, Krupova hola, partyzánské bunkry, Široká dolina, Lúčky.
  • 5. den: Belianské Tatry: 1. trasa - středně těžká - Tatranská kotlina, chata Plesnivec, Velké Bílé pleso, Kopské sedlo, Ždiar, u bílého plesa lze odbočit a dojít na Sklnaté pleso a odtud lanovkou do Tatranské Lomnice. 2. trasa - prohlídka Belianské jeskyně, Bachledova dolina - výjezd lanovkou na hřeben Spišské Magury, odkud je nádherný pohled na Belianské Tatry, Ždiar - muzeum, lidová architektura.
  • 6. den: volný den v Tatranské Lomnici, návštěva muzea TANAP, nebo vycházky a túry dle zájmu, výjezd lanovkou na Lomnický štít.
  • 7.den: po snídani odjezd se zastávkou v Žilině. Příjezd večer.

 

v ceně zájezdu: doprava busem, 6x ubytování ve 2lůžkových pokojích, 6x polopenze, průvodce

příplatky: 1lůžkový pokoj 1.200,- Kč, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu 238 Kč / osoba, pobytová taxa 6 EUR / pobyt / osoba.

vstupné a lanovky: cca 60 EUR - není zahrnuto v ceně

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.