Itálie Caorle s

CAORLE

Caorle se nachází v severní Itálii, přibližně 50 km od Benátek. Je to jedno z nejvíce navštěvovaných měst severní Itálie a to zejména pro své dlouhé a písčité pláže, historické centrum a relativně krátkou vzdálenost z České republiky.

Caorle má okolo 10 tisíc stálých obyvatel, během sezony se ale město rozroste a svou dovolenou zde tráví až přes 100 tisíc lidí.

Zajímavostí je, že klikaté uličky v centru města bývali vodní kanály, které byly později zasypány, aby se město mohlo dále rozvíjet.

Pláže v Caorle ocení především děti, zdravotně postižení či senioři, a to hlavně díky pozvolnému a bezpečnému vstupu do moře. Na pláži je možné si pronajmout plážový servis (lehátka se slunečníkem) nebo se občerstvi v plážovém baru a děti ocení dětská hřiště, které jsou v blízkosti toalet a sprch.

 

Hotel Tiepolo

Leží v klidné ulici nedaleko centra a zhruba 150 metrů od moře.  Před hotelem se nachází prostorná terasa.   Klienti mohou využít recepci, bar, TV / DVD koutek s příjmem českých programů, klimatizovanou jídelnu, výtah, WIFI připojení či možnost půjčení jízdních kol.

Ubytování

 • 1, 2, 3 a 4 lůžkové pokoje
 • WC + sprcha
 • balkon
 • ložní prádlo a ručníky

V den odjezdu jsou k dispozici toalety, sprcha i prostor pro zavazadla. Ubytování klientů probíhá mezi 12:00 - 13:00 hodinou.

Stravování - polopenze

Snídaně formou švédských stolů, večeře servírovaná (polévka nebo předkrm, hlavní jídlo, salátový bar). Stravování začíná večeří a končí snídaní v den odjezdu. Dále na hotelu možnost dokoupení obědů, cena cca 100,-Kč -  150,- Kč/oběd. Po předchozí domluvě je možné připravit bezlepkovou stravu.

 

 

Apartmány Caorle

Apartmány A pro 2–4 osoby

obývací místnost s manželskou postelí (případně i rozkládacím gaučem), kuchyně, sociální zařízení, balkon, klimatizace, parkování

Apartmány B pro 3–4 osoby

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyň, sociální zařízení, balkon, klimatizace, parkování

Apartmány C pro 4–6 osob

2 ložnice s manželskými postelemi (případně ještě dalšími lůžky v ložnici či v obývacím pokoji), kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon, některé klimatizace, parkování

 

Stravování u apartmánů je vlastní, ale s možností dokoupit snídaně, večeře, polopenzi, která se podává na hotelu Tiepolo. 
Polopenze:     2.400,- Kč / dospělá osoba        1.200,- Kč / dítě do 12 let
snídaně:        600,- Kč / dospělá osoba          300,- Kč / dítě do 12 let
večeře           1.800,- Kč / dospělá osoba          900,- Kč / dítě do 12 let

 

 

Doprava

U všech zájezdů je v ceně zahrnuta doprava. Odjezd z Hradce Králové je v 18.00 hodin s možností nástupu kdekoliv na trase z Hradce Králové do Znojma.

Nástupní místa:

 • Hradec Králové – Terminál HD nástupiště F3
 • Pardubice – zimní stadion
 • Chrudim – vlakové nádraží
 • Ždírec nad Doubravou – restaurace U Lázničků
 • Havlíčkův Brod – nové autobusové nádraží
 • Jihlava – městské vlakové nádraží
 • Znojmo – vlakové nádraží

Příjezd do Caorle v ranních hodinách. Odjezd z Caorle ve večerních hodinách, návrat do České republiky cca v 6 hodin ráno.

Přeprava je prováděna moderními autobusy s klimatizací, DVD a občerstvením.

Můžete si také zakoupit pouze dopravu:

 • Hradec Králové–Caorle a zpět: 1.800 Kč za osobu.
 • Cesta pouze tam nebo zpět: 1.200 Kč za osobu.

Ceník a termíny zájezdů

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Votrok aktuality

3.8.2021

uzavřená CK (6.8. - 11.8.2021)

Ve čtvrtek 5.8.2021 bude CK otevřena do 12:00 hodin. 6.8. - 11.8.2021 bude CK uzavřená. V případě potřeby volejte na telefonní číslo 602442633.

zobrazit všechny aktuality

Platby

V naší CK je možno platit poukázkami SODEXO (flexi pass, dárkový pass, holiday pass), dále akceptujeme karty Gallery beta či Benefit plus. Platit je možné také přes platební terminál.