Itálie Caorle s

CAORLE

Caorle, město v severní Itálii, patří mezi jedno z nejoblíbenějších a nejhezčích letovisek. Je to město s bohatou historií, krásnými písečnými plážemi a úzkými uličkami, které lákají k procházkám. 

Caorle bylo založeno před více než 2000 lety jako rybářská vesnička. Dnes je to již moderní přímořské letovisko, které ale neztratilo kus svého genia loci.

Pláže v Caorle jsou čisté a ocení je především děti, a to hlavně díky svému pozvolnému vstupu do moře. Pro turisty jsou na pláži veřejné sprchy, převlékárny, toalety, plážové bary a každý si zde může pronajmout na dobu svého pobytu lehátka se slunečníkem. 

 

Hotel Tiepolo

Hotel Tiepolo se nachází v klidné uličce nedaleko centra města a zhruba 150 metrů od pláže. Klienti se zde mohou ubytovat v 1,2, 3 a jednom 4lůžkovém pokoji. Každý pokoj má vlastní balkon / terasu. Pro ubytované hosty je zde k dispozici prostorná společenská místnost s recepcí, barem a TV / DVD koutkem, klimatizovaná jídelna, venkovní terasa, bezplatné WIFI připojení, výtah či možnsot půjčení jízdních kol.

Ubytování klientů probíhá mezi 12:00 - 13:00 hodinou. V ceně zájezdů do hotelu je polopenze, kdy stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Snídaně jsou podávané formou švédských stolů a večeře jsou servírované (polévka / předrkm, hlavní jídlo, salátový bar). Možnost dokoupení obědů přímo na hotelu. Po předchozí domluvě je možné připravit bezlepkovou stravu. Po celou dobu pobytu je klientům k dispozici společná prostorná lednice na chodbě.  V den odjezdu mohou klienti využít toalety i sprchu na hotelu a svá zavazadla nechat v určeném prostoru na hotelu. 

doprava:   U všech zájezdů do hotelu Tiepolo je v ceně kalkulovaná doprava autobusem.  Přeprava je prodávěna moderními autobusy s klimatizací, barem a TV / DVD.  Odjezd z HK je ve večerních hodinách, příjezd do Caorle v raních hodinách. Pro sezonu 2022 plánujeme odjezdy v úterý a pátek s různými nástupními místy.

odjezdy v úterý - trasa autobusu: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Dolní Dvořiště

odjezy v pátek - trasa autobusu: Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Ždírec, Havlíčkův Brod, Jihlava, Znojmo, Hatě 

 

můžete si také zakoupit pouze dopravu:

  • Hradec Králové - Caorle a zpět: 1.800,- Kč / osoba
  • doprava pouze tam nebo zpět: 1.200,- Kč / osoba

 

Apartmány Caorle

Pro letní sezonu 2022 budeme nabízety tyto typy apartmánů - viz níže.  Klienti v apartmánech jsou ubytováni mezi 12:00 - 13:00 hodinou. Při převzetí apartmánu delegát vybírá vratnou kauci 1.000,- Kč / apartmán. Kauce se vrací na konci pobytu po vřevzetí čistého a uklizeného apartmánu zpět (závěrečný úklid provádí klienti sami). Apartmány jsou rozdělené - některé s pobytem středa - středa, další sobota - sobota. Pro sezonu 2022 máme u apartmánu zavedenou novinku  -  cena je kalkulovaná za celý apartmán bez dopravy.

apartmán Abruzzi (2 - 4 osoby) - typ Mono

Nachází se cca 30 metrů od moře a zhruba 300 metrů od hotelu Tiepolo. Apartmán je ve 2. poschodí s výtahem. Jedná se o studio, kdy v jedné místnosti je manželská postel, rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout. Apartmán má vlastní balkon, klimatizaci, parkovací místo. 

 

apartmán Holiday (2 - 4 osoby) - typ Mono

Apartmán  leží cca 150 metrů od moře a cca 700 metrů od hotelu Tiepolo. Jedná se studio s manželskou postelí, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyńským koutem, klimatizací, balkonem. Klienti, kteří jsou zde ubytovaní mohou využít bazén, který se nachází ve vnitřním bloku budovy. 

 

apartmán Mario (2 - 3 osoby) - typ Mono

Apartmán se nachází cca 50 metrů od hotelu Tiepolo a cca 200 metrů od moře. Do apartmánu vstupujete přes kuchyň a následně do oddělené ložnice se sociálním zařízením. Apartmán klientům nabízí prostornou terasu na příjemné posezení.

 

apartmán Pizzolitto č. 2 (2 - 4 osoby) - typ Bilo

Apartmán leží cca 50 metrů od hotelu a cca 150 metrů od moře. Nachází se v přízemí. Disponuje oddělenou ložnicí s manželskou postelí a jedním lůžkem, další lůžko je v kuchyni na rozkládacím gauči, sociální zařízení, balkon, klimatizace, parkovací místo.

 

apartmán Pizzolitto č. 4 (3 - 5 osob) - typ Bilo

Apartmán leží cca 50 metrů od hotelu a cca 150 metrů od moře. Je vhodný pro 3 - 5 osob. Klientům je zde k dispozci oddělená ložnice se 4mi lůžky a v kuchyni jeden rozkládací gauč pro 1 osobu. Sociální zařízení, balkon, klimatizace, parkovací místo.

 

apartmán Tiepolo (4 - 5 osob) - typ Trilo

nachází se hned vedle hotelu Tiepolo. Apartmán je v 1. patře bez výtahu. Disponuje 2 oddělenými ložnicemi (2+3), kuchyní, balkonem, sociálním zařízením, klimatizací.

 

apartmán Tiepolo (4 osoby) - typ Trilo

nachází se hned vedle hotelu Tiepolo. Apartmán je v 1. patře bez výtahu. Disponuje 2 oddělenými ložnicemi (2+2), kuchyní, balkonem, sociálním zařízením. 

 
 
Stravování u apartmánů je vlastní, ale s možností dokoupit snídaně, večeře, polopenzi, která se podává na hotelu Tiepolo. 
Polopenze:     2.400,- Kč / dospělá osoba        1.200,- Kč / dítě do 12 let
snídaně:        600,- Kč / dospělá osoba          300,- Kč / dítě do 12 let
večeře           1.800,- Kč / dospělá osoba          900,- Kč / dítě do 12 let

 

 

 

Ceník a termíny zájezdů

Máte-li dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Votrok aktuality

zobrazit všechny aktuality

Platby

V naší CK je možno platit poukázkami SODEXO (flexi pass, dárkový pass, holiday pass), dále akceptujeme karty Gallery beta či Benefit plus. Platit je možné také přes platební terminál.